ده روش برای افزایش ارزش قابل درک محصول

١- محصول خود را با قیمت بالاتری بفروشید. این کار باعث افزایش ارزش قابل قبول و درک (perceived) محصول در نزد خریداران می شود زیرا مردم در اغلب موارد قیمت بالا را ناشی از بهتر بودن میدانند.

٢- یک سخه آزمایشی یا رایگان محدود در اختیار کاربران قرار دهید. این کار باعث افزایش ارزش کالا میشود ، چون کاربران در می یابند که شما به محصول خود اطمینان کامل دارید پس خوب است.

٣- از چندین تُن نظرخواهی و تجربیات کاربران در مورد محصول خود در تبلیغات استفاده کنید. این کار باعث افزایش ارزش محصول میشود چراکه شما تایید و تمجید مستقیم کاربران و خریداران را به همراه دارید.

۴- لیستی از مزایای متعدد را در تبلیغات خود ذکر کنید. این کار باعث میشودکه کاربران به این فکر بیافتند که میتوانند چندین مشکل را با یک محصول حل کنند. و قیمت اظهار شده شما برای آنها منطقی و قابل قبول خواهد بود.

۵- برای فروش محصول خود از برنامه واسطه گری و پورسانت نیز استفاده کنید. تا افراد بتوانند از طریق محصول شما ، درآمد داشته باشند.

۶- یک تضمین و پشتیبانی قاطع و کامل از محصول خود ارائه دهید. این کار از آنجا که حمایت و پشتیبانی خوب شما را از محصول نشان میدهد باعث افزایش ارزش کالا میگردد.

٧- به همراه محصول اصلی از چندین هدیه و کالای رایگان دیگر نیز در بسته بندی کالا استفاده کنید. با این کار افراد خواهند دید که چیزی بیشتر از پول پرداختی خود ، دریافت میکنند.

٨- از نام یا تصویر یک شخصیت مهم یا مردمی برای تبلیغ محصول خود استفاده کنید. چرا که مردم تصور میکنند افراد معروف اجازه نمیدهند نامشان به همراه محصولات ضعیف یا غیر مفید آورده شود. کسب اجازه را از دارنده مقام یا عکس فرآموزش نکنید!

٩- امکان درآمد زایی را در محصول یا سرویس خود ایجاد کنید. مثلا به کاربران اجازه فروش محصول یا تغییر و ثبت به نام خود را بدهید.

١٠- در مورد محصول خود بصورت گسترده تبلیغ کنید و برای آن یک نام تجاری (brand name) اختصاص دهید. بیشتر مردم فکر میکنند محصولاتی که دارای نام تجاری ثبت شده و اختصاصی هستند همیشه دارای کیفیت بالاتری میباشند.

توجه : به یاد داشته باشید که هدف ما هرگز فریب بازدید کننده یا گرانفروشی نیست ، بلکه باید آنچه را ارائه میکنید با ظاهری منطقی و بر اساس اصول و خواسته های اجتماعی و روانشناسی حاکم بر جامعه معرفی کنید. عدالت بهترین ابزار برای افزایش سود است.

منبع: webpro.ir

/ 1 نظر / 21 بازدید
شگفت انسان

سلام [چشمک] ... .. . روش های خوبی بود[نیشخند] . .. ... [دست][خداحافظ]